Головна » 2018 » Липень » 10 » 09 липня 2018 року
10:50
09 липня 2018 року
ДЕНЬ РІЧКИ КОРЧИК

Святкування Дня р. Корчик відбулося 8 липня 2018 р в м. Корець Рівненської області. Започатковано святкування цього дійства в 2009 році за ініціативи Рівненського МУВГ.
Витоки річки знаходяться в заболоченому лісовому масиві в межах Волинської височини в районі селища Корчик на Хмельниччині. Загальна довжина річки становить 82 км, в межах Рівненської області 42 км. Річка Корчик поділяє м. Корець на дві частини.
У 1965 р. поблизу с. Морозівка на лівому березі р. Корчик виявлено слов’янське поселення VI-VII століть.
Як підтверджують результати археологічних досліджень, згідно з якими можна зробити висновок, що час виникнення Корця датується 1100 роком. Є також свідчення, що в 989 році у водах р. Корчик було хрещено місцевих слов’ян.
В святкуванні прийняли участь жителі Кореччини, гості з районів області, інших областей (зокрема з Луганщини, Дніпропетровщини та республіки Польша).
Активну участь в організації свята прийняли водогосподарники Рівненського МУВГ, зокрема Корецька експлуатаційна дільниця (начальник експлуатаційної дільниці Самойдюк М.С.).
Під час святкування відбулися конкурси, численні концертні програми аматорських колективів та окремих відомих артистів району, області, інших областей та Республіки Польша.
Свято відбулося, проте є велика надія, що позитивний настрій та усвідомлення своєї причетності до нього сприятиме дбайливому ставленню до природи, раціональному використанню, охороні та збереженню водних ресурсів.Категорія: Новини за 2018 р | Переглядів: 37 | Додав: Sveta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]